Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kapıları Açmak Için Biyometrik Erişim Cihazı

Biometric Facilities Access Camera

Kapıları Açmak Için Biyometrik Erişim Cihazı İris ve tüm yüzü yakalayan, ardından kullanıcı ayrıcalıklarını belirlemek için bir veritabanına başvuran, duvarlara veya kiosklara yerleştirilmiş bir biyometrik cihaz. Kapıların kilidini açarak veya kullanıcılara giriş yaparak erişim sağlar. Kullanıcı geri bildirim özellikleri kendi kendine hizalama için yerleşiktir. Ledler görünmez bir şekilde gözü aydınlatır ve düşük ışık için flaş vardır. Önde çift tonlu renklere izin veren 2 plastik parça bulunur. Küçük kısım, ince ayrıntılarla göze çarpar. Form, 13 ön yüz bileşenini daha estetik bir ürün haline getirir. Kurumsal, endüstriyel ve ev pazarları içindir.

Proje Adı : Biometric Facilities Access Camera, Tasarımcıların adı : Travis Baldwin, Müşterinin adı : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera Kapıları Açmak Için Biyometrik Erişim Cihazı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.