Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
E-Cormmerce Web Sitesi

Noritake

E-Cormmerce Web Sitesi Bir yıl önce yapılan bu, düz tasarımın trend olmadığı bir amiral gemisi düz tasarım projesiydi. Bu tasarım, ürünler ve tüm sitenin ızgara sistemi için karo biçimlendirmesine sahiptir. Ayrıca altbilgide zarif, ancak ayrıntılı tipografi ile benzersiz bir marka yarattım. Bu web sitesi konsepti, uygun boşluk ve düz tasarım öğeleri kullanarak anlamlı, sade ve zarif bir tasarım yaratmaktı.

Proje Adı : Noritake, Tasarımcıların adı : Jade(Jung Kil) Choi, Müşterinin adı : Noritake.

Noritake E-Cormmerce Web Sitesi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.