Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oturma Evi

Trish House Yalding

Oturma Evi Evin tasarımı bulunduğu bölgeye ve siteye doğrudan bir yanıt olarak gelişmiştir. Evin yapısı çevredeki ormanı yansıtacak şekilde yorumlanmıştır. Eğik kolonlar ağaç gövdelerinin ve dalların düzensiz açılarını temsil etmektedir. Kolonların arasını dolduran geniş camlar manzaranın keyfinin çıkarılmasını sağlarken ağaç gövdeleri ve dallar arasından bakıyormuş hissi uyandırmaktadır. Geleneksel Kentish siyah beyaz duvarlar evi saran yaprakları temsil ederken ara boşlukları kapatmaktadır.

Proje Adı : Trish House Yalding, Tasarımcıların adı : Matthew Heywood, Müşterinin adı : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding Oturma Evi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.