Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dayanıklı Sandalye

X2Chair

Dayanıklı Sandalye Sandalyenin dalgalı formu ve malzemesi oldukça modern ve güçlü. X2 Sandalye ürünlere değişik kullanımlar kazandırmaya yönelik çalışmaların bir ürünüdür. Çok fonksiyonlu olarak tasarlanan bu ürün çevre dostu ve isteğe uygun kullanımlar göz önüne alınarak üretilmiştir. Çevre dostu imalat teknikleri ve malzeme araştırmaları, güzellik ve çevresel duyarlılığı buluşturan bir ürün ortaya çıkarmıştır.

Proje Adı : X2Chair, Tasarımcıların adı : Giorgio Caporaso, Müşterinin adı : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair Dayanıklı Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.