Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Transit Biniciler Için Oturma

Door Stops

Transit Biniciler Için Oturma Kapı Durakları, şehri daha keyifli bir yer haline getirmek için, geçiş durakları ve boş arsalar gibi ihmal edilmiş kamusal alanları doldurmak için tasarımcılar, sanatçılar, biniciler ve topluluk sakinleri arasında bir işbirliğidir. Halihazırda mevcut olanlara daha güvenli ve estetik açıdan hoş bir alternatif sağlamak için tasarlanan birimler, yerel sanatçılardan sipariş edilen büyük kamusal sanat sergileri ile aşılanmış ve biniciler için kolayca tanımlanabilen, güvenli ve keyifli bir bekleme alanı yaratılmıştır.

Proje Adı : Door Stops, Tasarımcıların adı : Craig L. Wilkins, Müşterinin adı : Detroit Community Design Center.

Door Stops Transit Biniciler Için Oturma

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.