Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sensörlü Musluk

miscea KITCHEN

Sensörlü Musluk Miscea KITCHEN sistemi, dünyanın ilk gerçek dokunmasız çok sıvı dağıtıcı mutfak musluğudur. 2 dağıtıcı ve bir musluğu tek ve kullanımı kolay tek bir sistemde birleştirerek, mutfak çalışma alanı çevresinde ayrı dağıtıcılara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Musluk, maksimum el hijyeni yararları için tamamen dokunma serbesttir ve zararlı bakterilerin yayılmasını azaltır. Sistemle birlikte çeşitli yüksek kaliteli ve etkili sabunlar, deterjanlar ve dezenfektanlar kullanılabilir. Hassas performans için piyasadaki en hızlı ve en güvenilir sensör teknolojisine sahiptir.

Proje Adı : miscea KITCHEN, Tasarımcıların adı : Rob Langendijk, Müşterinin adı : miscea GmbH.

miscea KITCHEN Sensörlü Musluk

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.