Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Barbekü Restoran

Grill

Barbekü Restoran Proje 72 m2 alana sahip bir motorsiklet tamirhanesini yeni bir barbekü restorantına dönüştürmek içindir. Hem iç, hem de dış mekan yeniden tasarlanmak durumundadır. Dış tasarım bir barbekünün çizgilerinden ve kömürün siyah beyaz renklerinden esinlenerek yaratılmıştır. Projenin en zor özelliği çok küçük bir alana çok iddialı bir yerleştirme yapma (yemek alanında 40 kişilik oturma yeri) mecburiyeti olmasıydı. İlave olarak bütün yeni HVAC üniteler ve yeni bir ticari mutfak dahil son derece küçük bir bütçe ile (40,000 US $) çalışma mecburiyetindeydik.

Proje Adı : Grill, Tasarımcıların adı : Yu-Ngok Lo, Müşterinin adı : YNL Design.

Grill Barbekü Restoran

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.