Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Müzesi

The Vagrant

Sanat Müzesi Aleksandar Rudnik Milanovic tarafından nehir terasında yuvaya bir vinç kuşu olarak tasarlanan Yeni Taipei Kent Sanat Müzesi'nin mimarisi, uzaktan ve Yingge nehri tarafından parkın herhangi bir noktasından kolayca anlaşılabilir. Müze biçimi, temiz havanın ve güneş ışığının doğrudan müzeye girdiği bir kuş ciğerleri olarak vinçlerin atriyum ile minimalist dengeli hareketiydi. Kanatlarını sergi alanı ve vinçleri sanat temalı bir restoran olarak kullanan müze konukları, manzara ve çevredeki Taipei şehri manzarasının keyfini çıkarabilirler.

Proje Adı : The Vagrant , Tasarımcıların adı : Dr Aleksandar Rudnik Milanovic, Müşterinin adı : Aleksandar Rudnik Milanovic.

The Vagrant  Sanat Müzesi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.