Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Glazov

Kurumsal Kimlik Glazov aynı adı taşıyan bir kasabada bir mobilya fabrikasıdır. Fabrika ucuz mobilyalar üretiyor. Bu tür mobilyaların tasarımı oldukça genel olduğundan, iletişim konseptini orijinal "ahşap" 3D harflere dayandırmaya karar verildi, bu harflerden oluşan kelimeler mobilya setlerini sembolize ediyor. Harfler "mobilya", "yatak odası" vb. Veya koleksiyon isimlerini oluşturur, mobilya parçalarına benzeyecek şekilde konumlandırılır. Seviyelendirilmiş 3D harfler mobilya şemalarına benzer ve kırtasiye veya marka tanımlama için fotoğraf arka planlarında kullanılabilir.

Proje Adı : Glazov, Tasarımcıların adı : Mikhail Puzakov, Müşterinin adı : Glazov furniture factory.

Glazov Kurumsal Kimlik

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.