Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok işlevli Çanta

Collectote

Çok işlevli Çanta Collectote her şeyi taşımanıza imkan sağlayan 3’ü 1 yerde çantadır. Büyük evrak çantanız ayrı, seyahatleriniz, sınıf ve iş gereği taşıyacağınız özel ihtiyaç çantanız ayrı. Evrak çantanız 5’den fazla mektup zarfı büyüklüğünde albüm, diz üstü bilgisayar ve gecelik malzemelerinizi alacak kadar büyüktür. Collectote bünyesinde bir kart taşıyıcı, iki adet farklı renkte ayrılabilir çanta vardır. Sanatçıdan üst düzey yöneticiye her çeşit insanın ihtiyaçlarını pek çok değişik ortamda karşılayabilmektedir.

Proje Adı : Collectote, Tasarımcıların adı : Yun Hsin Lee, Müşterinin adı : Collectors Club of New York.

Collectote Çok işlevli Çanta

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.