Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüştürülebilir Ceket

Eco Furs

Dönüştürülebilir Ceket 7'si 1 arada olabilecek ceket, benzersiz, ekolojik ve fonksiyonel günlük gardırop seçen yoğun kariyer hanımlarından ilham alıyor. İçinde eski ama yine modaya uygun, elle dikilmiş İskandinav Rya Halı tekstil modern bir şekilde yeniden yorumlanıyor, bu da performansları açısından kürk gibi donatılmış yünlü giysilerle sonuçlanıyor. Aradaki fark ayrıntıda, hayvan ve çevre dostu. Yıllar boyunca, Eco Kürkler, bu paltonun ve diğer yeni parçaların niteliklerinin mükemmelliğe ulaşmasına yardımcı olan farklı Avrupa kış iklimlerinde test edildi.

Proje Adı : Eco Furs, Tasarımcıların adı : Heli Miikkulainen-Gilbert, Müşterinin adı : Heli Miikkulainen-Gilbert.

Eco Furs Dönüştürülebilir Ceket

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.