Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

SERENAD

Sandalye Bütün sandalyelere saygı duyarım. Bana göre iç tasarımda en önemli, en klasik ve en özel unsur sandalyedir. Serenad sandalye fikri su üzerinde başını çevirerek kanatlarının altına sokmuş bir kuğudan doğmuştur. Serenad sandalyenin sadece çok özel yerler için üretilmiş olması belki de parlak ve kaygan yüzeyi ve değişik ve özel tasarımı sayesindedir.

Proje Adı : SERENAD, Tasarımcıların adı : Ali Alavi, Müşterinin adı : Ali Alavi Design.

SERENAD Sandalye

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.