Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Beşik, Sallanan Sandalyeler

Dimdim

Beşik, Sallanan Sandalyeler Lisse Van Cauwenberge, iki Dimdim sandalyesi bir araya getirildiğinde sallanan sandalye ve ayrıca beşik görevi gören bu türden çok işlevli çözümü yarattı. Sallanan sandalyenin her biri çelik destekli ahşaptan yapılmıştır ve ceviz kaplama ile kaplanmıştır. Koltuğun altındaki iki gizli kelepçe yardımı ile iki sandalye birbirine monte edilerek bebek beşiği oluşturulabilir.

Proje Adı : Dimdim, Tasarımcıların adı : Lisse Van Cauwenberge, Müşterinin adı : Lisse..

Dimdim Beşik, Sallanan Sandalyeler

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.