Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Set Üstü Kutusu

T-Box2

Set Üstü Kutusu T-Box 2 internet, multimedya ve iletişimi bir araya getiren yeni bir teknik cihazdır. Aile bireylerine yoğun internet kullanımı ve HD video görüşmeleri dahil çeşitli interaktif hizmetler sunar. Set Üstü Kutuyu ev televizyonuna bağlayarak standart bir televizyonu akıllı televizyona dönüştürebilir ve aile bireylerine harika AV eğlence deneyimleri yaşatabilirsiniz.

Proje Adı : T-Box2, Tasarımcıların adı : Ke Zhang, Müşterinin adı : Technicolor.

T-Box2 Set Üstü Kutusu

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.