Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yumuşak Ve Sert Karlar Için Paten

Snowskate

Yumuşak Ve Sert Karlar Için Paten Orijinal Snow Skate burada oldukça yeni ve işlevsel bir tasarımda sunulmaktadır - sert ahşap maun ve paslanmaz çelik raylarla. Bir avantajı, topuklu geleneksel deri botların kullanılabilmesi ve bu nedenle özel botlara talep olmamasıdır. Paten uygulamasının anahtarı, kolay bağlama tekniğidir, çünkü tasarım ve yapı, patenin genişliği ve yüksekliği için iyi bir kombinasyonla optimize edilmiştir. Bir diğer belirleyici faktör, sert veya sert karda yönetim patenini optimize eden koşucuların genişliğidir. Raylar paslanmaz çeliktir ve gömme vidalarla donatılmıştır.

Proje Adı : Snowskate, Tasarımcıların adı : KT Architects, Müşterinin adı : Arkitektavirki Kári Thomsen ark.MAA.

Snowskate Yumuşak Ve Sert Karlar Için Paten

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.