Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dekoratif Tekstil

Lasso

Dekoratif Tekstil Tanım olarak kement, bir ucunda ilmikli uzun bir iptir. İlham almak yerine; bu tekstilin bir sonucudur. Bazı özel yıpranmış kanalların yanı sıra özel bir dokunuş ve estetiğe sahiptir, böylece ışık çok yumuşak bir şekilde geçebilir. Yarı endüstriyel - yarı işlenmiş, elektronik tezgahlarda dokunmuş ve elle kesilmiştir. Bu proje bir şekerleme olarak çok çekici ve bağımlılık yapıyor ve bir tekstil tasarımcısı olarak kariyerimdeki en büyük zorluklardan ve keşiflerden biri oldu. Bu proje serendipia, tökezleme, tesadüfi keşif, tesadüf ve tesadüflerle ilgilidir.

Proje Adı : Lasso, Tasarımcıların adı : Cristina Orozco Cuevas, Müşterinin adı : Cristina Orozco Cuevas Studio.

Lasso Dekoratif Tekstil

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.