Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kadın Giyim Koleksiyonu

The Hostess

Kadın Giyim Koleksiyonu Daria Zhiliaeva'nın lisansüstü koleksiyonu kadınlık ve erkeklik, güç ve kırılganlık ile ilgilidir. Koleksiyonun ilham kaynağı Rus edebiyatından eski bir peri masalından geliyor. Bakır Dağın Hostesleri, eski bir Rus masalından madencilerin sihirli bir hamisi. Bu koleksiyonda, madenci üniformalarından ve Rus ulusal kostümünün zarif ciltlerinden ilham alan düz çizgilerin güzel evliliğini görebilirsiniz. Takım üyeleri: Daria Zhiliaeva (tasarımcı), Anastasiia Zhiliaeva (tasarımcı asistanı), Ekaterina Anzylova (fotoğrafçı)

Proje Adı : The Hostess , Tasarımcıların adı : Daria Zhiliaeva, Müşterinin adı : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  Kadın Giyim Koleksiyonu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.