Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Showroom, Perakende

Fast Forward

Showroom, Perakende Şube eğitim ayakkabıları, atlama showroom kompleksinin ilk showroom'unda sergilenmektedir. Antrenman ayakkabılarının dinamik formu, üretim aşamasında kullanılan yüksek enjeksiyon teknolojileri vb. Üretim yöntemlerini ifade eden bir mod ile hazırlanır. Yüksek teknoloji ürünlerinden biri olan SMD LED ile donatılmış olup, eğitim ayakkabılarının dinamizmini (nesne olarak) yansıtmak için özel olarak tasarlanmış grafik tasarım arka planları ve bu sistemler tarafından sunulan hareket ile ilham kaynağı haline gelmiştir.

Proje Adı : Fast Forward, Tasarımcıların adı : Ayhan Güneri, Müşterinin adı : JUMP/GENMAR.

Fast Forward Showroom, Perakende

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.