Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Showroom, Perakende

Networking

Showroom, Perakende Günlük kullandığımız spor malzemeleri dünyanın farklı bölgelerinde üretilmektedir. Çok karmaşık bir pazarlama ve lojistik ağı ile spor mağazalarının raflarında tüketicilere sunulmaktadır. En iyi ağa sahip markalardan birine geçin. Üstün kalitede üretim yapan Çin'deki üreticiler tarafından Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki tasarımcıların koleksiyon imalatı yapmaktadır. Türkiye'de kurulan pazarlama şirketi ile tüm dünyaya ve tüketicilere ulaşmaktadır. Jump showroom kompleksinin ikinci showroomu da bu karmaşık ağ teması üzerine inşa edilmiştir.

Proje Adı : Networking, Tasarımcıların adı : Ayhan Güneri, Müşterinin adı : JUMP/GENMAR.

Networking Showroom, Perakende

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.