Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çocuklar Için Dişçi Koltuğu

ROI

Çocuklar Için Dişçi Koltuğu ROI tasarımı, mümkünse tıbbi muayenenin neden olduğu korku ve endişeyi unutturmak için son kullanıcının dikkatini çekmek amacıyla yaratılmıştır. Bu diş ünitesinin piyasadakilerden farklı bir teknolojik işlevi yoktur, ancak onu oluşturan unsurlar, çocuğun diş hekimi ile ilişki kurmaya başlamasını olumlu yönde etkileyecek şekilde yeni bir görünüme sahiptir.

Proje Adı : ROI, Tasarımcıların adı : Roberta Emili, Müşterinin adı : Roberta Emili.

ROI Çocuklar Için Dişçi Koltuğu

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.