Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Organik Masa

Lunartable

Organik Masa Tasarım parçasının ilham kaynağı Apollo Lunar Spider'dan geliyor. Bu nedenle Ay tablosu adı geliyor. Lunar Spider, insan mühendisliğinin, yeniliklerin ve teknolojinin bir sembolüdür. Apollo Spider'ın organik formu yok. Ancak insan fasulyesi gibi organik içerik oluşturuculardan geliyor. Organik tasarım, ardından yenilikler ve teknoloji, işlevsellik ve ergonomi, mimari ve tasarımın üç önemli temelini simgeliyor. Bu nedenle, Ay masası üç ayak yapısına sahiptir.

Proje Adı : Lunartable, Tasarımcıların adı : Georgi Draganov, Müşterinin adı : GD ArchiDesign.

Lunartable Organik Masa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.