Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tak-Çıkar Eğitim Cihazı

Unite 401

Tak-Çıkar Eğitim Cihazı Unite 401: Eğitim için mükemmel ikili. Artık takım çalışması zamanı. Çok yönlü ikisi bir arada yapısı ile Unite 401 ortak eğitim çalışmalarının ideal öğrenci cihazıdır. Bir tablet ve bir diz üstü bilgisayar karışımı olan cihaz en güçlü taşınabilir eğitim destek aracı olup, en uygun fiyata ve mg serisi güvenli tasarıma sahiptir.

Proje Adı : Unite 401, Tasarımcıların adı : Jp Inspiring Knowledge, Müşterinin adı : JP - inspiring knowledge.

Unite 401 Tak-Çıkar Eğitim Cihazı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.