Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konsol

Qadem Hooks

Konsol Qadem Kancaları tabiattan esinlenerek yapılmış ve konsol işlevi gören bir sanat eseridir. Yeşile boyanmış çeşitli eski kancaların köyden köye buğday naklinde kullanılan Qadem (eski bir katır semeri sırtlığı) ile birlikte çalışılması ile oluşturulmuştur. Kancalar eski bir döven üzerine oturtulmuş ve en üste bir cam panel yerleştirilmiştir.

Proje Adı : Qadem Hooks, Tasarımcıların adı : May Khoury, Müşterinin adı : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konsol

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.