Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ambalaj

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Ambalaj KRYSTAL su, bir şişedeki lüks ve sağlık özünü özetler. 8 ila 8.8 alkalin pH değeri ve benzersiz bir mineral bileşimi ile KRYSTAL su, köpüklü bir kristale benzeyen ve kalite ve saflıktan ödün vermeyen ikonik kare şeffaf bir prizma şişesinde gelir. KRYSTAL marka logosu, şişe üzerinde zarif bir şekilde yer almakta ve lüks deneyimin ek dokunuşunu vurgulamaktadır. Şişenin görsel etkisine ek olarak, kare şeklindeki PET ve cam şişeler geri dönüştürülebilir, ambalaj alanını ve malzemelerini optimize eder, böylece genel karbon ayak izini azaltır.

Proje Adı : KRYSTAL Nature’s Alkaline Water, Tasarımcıların adı : KRYSTAL Nature's Alkaline Water, Müşterinin adı : KRYSTAL Nature's Alkaline Water (Krystal Holdings Limited).

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water Ambalaj

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.