Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görsel Sanat

Loving Nature

Görsel Sanat Tabiat Sevgisi tabiata ve tüm canlılara duyulan sevgi ve saygıyı anlatan bir projedir. Gabriela Delgado her resimde renklere özel bir önem verir, birbirleriyle uyumla kaynaşan unsurları dikkatlice seçerek zengin ama sade bir sona ulaşır. Araştırmacılığı ve tasarıma duyduğu gerçek aşk sayesinde sezgisel bir yetenek ile canlı renkli parçaları ve detay noktaları fantastikten dehaya uzanan bir çizgide bir araya getirir. Kültürü ve bireysel deneyimleri ürünlerini her ortamı tabiat ve neşe ile güzelleştirecek benzersiz ve güzel hikayelere dönüştürmektedir.

Proje Adı : Loving Nature, Tasarımcıların adı : Gabriela Delgado, Müşterinin adı : GD Studio C.A.

Loving Nature Görsel Sanat

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.