Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat Kadranı Koleksiyonu

TTMM (after time)

Saat Kadranı Koleksiyonu ttmm saat kadranı uygulamaları koleksiyonu sunmaktadır. Pebble ve Kreyos gibi 144x168 piksel ve siyah beyaz akıllı saatler için tasarlanmıştır. Burada basit, zarif ve estetik saat kadranı seçenekleri bulacaksınız. Saf enerjiden oluştukları için gerçek bir cisimden çok bir hayalete benzerler. Bu saatler bulabileceğiniz en ekonomik ve çevre dostu saatlerdir.

Proje Adı : TTMM (after time), Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : TTMM (after time).

TTMM (after time) Saat Kadranı Koleksiyonu

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.