Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Multipod

Hive

Multipod Hive multipod dikey çıtalardan yapılmış kubbe şeklinde bir odacıktır. 45 derecelik yedi adet parçadan oluşmakta olup, ön tarafta yine 45 derecelik bir açıklık vardır. Mevcut mobilya tasarımlarına meydan okuyan ürün kullanışlılığı öne çıkaran modern bir tasarıma sahiptir. Tasarım ilhamını bir küreden almıştır. Basit şekline karşın çok etkileyici bir kullanıma sahiptir. Bulunduğu her mekanda çok güçlü bir görsel etki yaratacaktır.

Proje Adı : Hive, Tasarımcıların adı : Clive Walters, Müşterinin adı : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.