Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ipad Folyosu

Tootsie

Ipad Folyosu Tootsie modern göçebelerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Sade ama etkileyici, yatıştırıcı bir şekilde analog, yırtılmaya ve suya dayanıklı ve biyolojik olarak parçalanabilir. Tootsie, insanların zihninde kalıcı bir etki bırakır, ancak çevre üzerinde hiçbir şey bırakmaz. Birçoğumuz, sürekli bir değişim dünyasında - kendimizi kaybetme riski taşıdığımız bir dünyada yaşıyor ve seyahat ediyoruz. Bir günlükten farklı olarak Papernomadlar, kim olduğumuzu hatırlamamız için zamanında referans noktaları oluşturur.

Proje Adı : Tootsie, Tasarımcıların adı : Christoph Rochna, Müşterinin adı : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folyosu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.