Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
İç Mekan

Chua chu kang house

İç Mekan Bu evin akupunktur noktası kapalı alanların yeni bir görsel sessizliğe bağlanmasıdır. Bu yapılarak bazı tarihi ve ham güzellikler geri kazanılmakta ve evin boşluğu korunmaktadır; Yeni yerleşim anlayışı iç mekan içinde iç mekan yaratarak bizi şaşırtmaktadır; mutfağın içinde kuru ve ıslak mutfak, mutfağın içinde yemek bölgesi. Oturma bölgesi elektrik kabloları ile oluşturulan etkileyici bir sanat çalışmasıyla kesilmiştir. Tüm etkiyi tamamlamak için renkli duvarlara sarı ışık aydınlatmalar yerleştirilmiştir.

Proje Adı : Chua chu kang house, Tasarımcıların adı : Don Lin, Müşterinin adı : DSOD.

Chua chu kang house İç Mekan

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.