Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Broşür

NISSAN CIMA

Broşür Nissan tüm akıl ve sanat eseri teknolojilerini, iç donanımlarda üstün kalite ve Japon ustalığını ( Japonca “MONOZUKURI” ) bileştirerek müthiş kalitede bir binek otomobilini – yeni CIMA’yı, Nissan’ın yalnız bayrak gemisini yaratmıştır. Bu broşür sadece CIMA’nın ürün özelliklerini değil, Nissan’ın ustalığına duyduğu güvenini ve gururunu müşterilerine aktarmak için tasarlanmıştır.

Proje Adı : NISSAN CIMA, Tasarımcıların adı : E-graphics communications, Müşterinin adı : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Broşür

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.