Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Toyota DALGA Küresel Ticaret Fuar Standı Tasarımı

The Wave

Toyota DALGA Küresel Ticaret Fuar Standı Tasarımı Japon prensibi “canlı sükunet” den esinlenen tasarım akılcı ve duygusal ögeleri bir bütün içinde sunuyor. Yapı dışarıdan minimalist ve sakin görünüyor. Yine de yapıdan yayılan muazzam gücü hissedebiliyorsunuz. Büyülenmiş olarak ve merak içinde içeri girdiğinizde büyük duvarında soyut ve enerji dolu gösterimleriyle her yerinden enerji fışkıran şaşırtıcı bir ortam ile karşılaşıyorsunuz. Stand ziyaretçiler için unutamayacakları bir deneyime dönüşüyor. Tasarım tabiatta bulabileceğimiz asimetrik dengeyi Japon estetiğinin kalbinde sergilemektedir.

Proje Adı : The Wave, Tasarımcıların adı : Alia Ramadan, Müşterinin adı : Toyota Motors Europe.

The Wave Toyota DALGA Küresel Ticaret Fuar Standı Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.