Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

pleasure

Restoran Sanat Hayatı Yaşamanın Keyfi. Uzantı ve Devamlılık. Tavan şekillerinin ve yer boşluklarının uzayışları, sürekli bir o yana bir bu yana kıvrılışları, yaşamın zirve ve vadilerini kuşatan bir gücün etkisini yansıtmaktadır. Katmanlı ortam akarak harekete dönüşürken güzel görüntüler havaya karışmaktadır. Akıcı ve şeffaf ortam birçok bölüm barındırmaktadır. Akılcı bir düzenleme ile bölümler arasında özel mekanlar yaratılmıştır.

Proje Adı : pleasure, Tasarımcıların adı : Yu-Wen Chiu (Vita), Müşterinin adı : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Restoran

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.