Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ev

nature

Ev Ev, çiftler için tasarlanmıştır. Tabiata dönüş. İnsanlar dışarı çıkmayı, tabiatta olmayı, tabiatın yaşamlarının bir parçası olmasını, tabiatın ev yaşamlarını zenginleştirmesini daha çok istiyorlar. Yoğun karmaşıklığın yanında doğal tarafsızlığın da yer alabileceğini gösteren zengin ve çeşitli unsurlar, uzun tartışmalardan sonra gelen son karar gibi bir çiçeğin kat kat yapraklarının zamanı gelince açılması.

Proje Adı : nature, Tasarımcıların adı : Yu-Wen Chiu (Vita), Müşterinin adı : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature Ev

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.