Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Villaları

Field of Flowers

Konut Villaları Kemer veya yarı kemer karakterinin yatak tabanlarına dayanan yapı, toprak üzerinde daha az etkiye sahiptir, bu nedenle toprağın yağmurdan zevk almasına ve nefes almasına izin verir.Tasarımın doğa ile bir entegrasyonu vardır. Dört villa biriminden oluşan bir blok Günde 360 ° dönebilen bir mekanizma sayesinde manzaranın tadını çıkarma şansı.Proje enerji arzının bir kısmını rüzgar güllerinden alıyor.Her villa birimi, çeşitli çiçeklerin ortasında kendi alanında organik tarıma katılabilir. , yapay veya gerçek havuzlarla çevrili ağaçlar.

Proje Adı : Field of Flowers, Tasarımcıların adı : Murat Gedik, Müşterinin adı : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Konut Villaları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.