Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Park Bankı

Nessie

Park Bankı Bu proje, "Bırak ve Unut" konsept fikrine dayanmaktadır, yani, bir kentsel çevrenin mevcut alt yapılarına göre minimum kurulum maliyeti ile yerinde kurulum kolaylığı. Dikkatle dengelenmiş sağlam beton akışkan formları, kucaklayan ve konforlu bir oturma deneyimi yaratır.

Proje Adı : Nessie, Tasarımcıların adı : George Drakakis, Müşterinin adı : ICONPOETRY.

Nessie Park Bankı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.