Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

xifix2base chair-one

Sandalye Sandalye tasarımı, sonsuz bir boru ile gerçekleştirilen gerekli minimum fizik ve malzemeye dayanmaktadır. Kararlılık döngü formu ile elde edilir. Daha fazla inşaat ve bağlantı gerekli değildir. Sandalyenin herhangi bir köşesi yoktur, sadece eğriler - uyumlu eğriler. Hafif bir sandalyedir - süslemeler ve ek yapılar olmadan. Daha küçük apartmanlar ve ofisler için tasarlanmıştır. Küçültülmüş tek borulu yapı hemen görülebilir.

Proje Adı : xifix2base chair-one, Tasarımcıların adı : Juergen Josef Goetzmann, Müşterinin adı : Creativbuero.

xifix2base  chair-one Sandalye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.