Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sallanan Koltuk

xifix2base rocking-chair-one

Sallanan Koltuk Sallanan koltuk minimum malzeme kullanımı ve sonu olmayan bir borunun kıvrılmasıyla oluşturuluyor. İlmik şeklindeki form denge sağlıyor. İlave hiçbir ek veya bağlantıya gerek duyulmuyor. Hiç köşesi olmayan koltuk sadece ahenkli kıvrımlardan oluşmaktadır. İnce ve rahat kullanımlı koltukta süsler ve ilaveler bulunmuyor. Oturma odaları gibi rahat mekanlar için yapılmış koltukta kıvrılmış tek bir borudan oluşan basit yapı kolayca görülebiliyor.

Proje Adı : xifix2base rocking-chair-one, Tasarımcıların adı : Juergen Josef Goetzmann, Müşterinin adı : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Sallanan Koltuk

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.