Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Su Tasarruf Sistemi

Gris

Su Tasarruf Sistemi Su kaynaklarının azalması bugünlerde dünya çapında bir sorundur. Tuvaleti yıkamak için hala içme suyu kullanmamız çılgınca! Gris, duş sırasında kullandığınız tüm suyu toplayabilen inanılmaz derecede uygun maliyetli bir su tasarrufu sistemidir. Toplanan bu gri suyu, tuvaleti sifon çekmek, evi temizlemek ve belirli yıkama faaliyetleri için tekrar kullanabilirsiniz. Böylelikle ortalama bir evde günde en az 72 litre su / kişi / gün tasarruf edebilirsiniz, bu da Kolombiya gibi 50 milyonluk bir ülkede günde en az 3,5 milyar litre su tasarrufu anlamına gelir.

Proje Adı : Gris, Tasarımcıların adı : Carlos Alberto Vasquez, Müşterinin adı : IgenDesign.

Gris Su Tasarruf Sistemi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.