Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Golf Club Lounge

Birdie's Lounge

Golf Club Lounge Bir golf kulübünün salonu, açılış günü için 6 hafta içinde tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Aynı zamanda güzel, bir salon olarak işlevsel ve ara sıra golf yarışması ödül törenleri ve diğer küçük etkinlikler için uygun olmalıydı. Bir golf sahasının ortasındaki 3 taraflı bir cam kutu için, bu yaklaşım yeşilleri, gökyüzünü ve bir miktar golf kavramını, mobilyaların renklerinde ve mozaik ayna arka çubuğundaki sahanın yansımalarında bara getiriyor. Dış görünümler, iç tasarımın ve deneyimin büyük ölçüde bir parçasıdır.

Proje Adı : Birdie's Lounge, Tasarımcıların adı : Mario J Lotti, Müşterinin adı : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Golf Club Lounge

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.