Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tabak

1hand plate

Tabak Tek el tabak. Tabağınızı ve şarap kadehinizi tek elle taşıyın. Tabak hafifliği ve karides benzeri şekli sayesinde avucunuza rahatça oturur. Her türlü etkinlik için birebirdir; partiler, resepsiyonlar, kutlamalar. Nefis yemeklerden tabağınıza almak, el sıkışmak veya selamlaşmak için bir eliniz daima serbest olsun. Ayakta yemek yemeyi kolaylaştırarak misafirlerinizi etkileyin.

Proje Adı : 1hand plate, Tasarımcıların adı : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, Müşterinin adı : Joannes Petersen.

1hand plate Tabak

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.