Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bank

Eternity

Bank İki kişilik bank sıvı taştan yapılmıştır. İki sağlam ünite birbirini sarmalayan bir oturma deneyimi yaşatmakta, aynı zamanda sistemin dengesini sağlamaktadır. Bankın uçları öyle bir şekilde yapılmıştır ki en ufak bir hareketi bile dengeler. Şehrin var olan altyapısına mükemmel uyum sağlar. Kolaylıkla yerine yerleştirilir. Sabitleme derdi yok, sadece arzu ettiğiniz yere bırakın ve unutun. Unutmayın, sonsuzluk çok yakın.

Proje Adı : Eternity, Tasarımcıların adı : George Drakakis, Müşterinin adı : Escofet.

Eternity Bank

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.