Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

Man Hing Bistro

Restoran Man Hing Bistro Shenzhen’in Nan Shan bölgesinde bulunan ve Hong Kong çay restoranı tarzı menüler sunan sıcak ve samimi bir restorandır. Restoran binanın birinci katında olup, giriş katından bir merdivenle çıkılmaktadır. Mekanın üçgen yapısından esinlenilerek farklı çubuklar ile restorana özgü üçgen formlar yaratılmıştır. Sütlü kahve sandalyeler, ahşap/siyah aynalar, alüminyum çubuk merdiven trabzanları ile kesinlikle göz alıcı bir ortam yaratılmıştır.

Proje Adı : Man Hing Bistro , Tasarımcıların adı : Chi Ling Leung, Müşterinin adı : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Restoran

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.