Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Modern Qipao

The Remains

Modern Qipao Çin porseleninden ilham alınmıştır. Asiller için veya halk için üretilmiş son derece popüler tasarımlardır. Araştırmalarıma göre, bugün bile temel Çin moda standardı ve Feng Shui (iç ve dış tasarım) değişmemiştir. Geçirgen, çok katlı ve göz alıcı tasarımlar ilgi çekmektedir. Ben eski hanedanların porselenlerinin özelliklerini günümüz modasına yansıtan bir Qipao ( kadın elbisesi) tasarlamak istedim. Kendi kültürlerini ve köklerini unutan insanları da uyarmak istedim.

Proje Adı : The Remains, Tasarımcıların adı : So Yau Kai, Müşterinin adı : KaiSo Styling Produce.

The Remains Modern Qipao

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.