Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Armatür

Cubeoled

Armatür Derinlik, Şeffaflık ve Kontrast - KÜP | OLED görünür ışığın bu temellerini saf, yekpare bir tasarımda yorumlar. 12 şeffaf organik ışık yayan diyot (OLED) paneli dikey bir koordinat sisteminde düzenlenmiş ve 8 optik / berrak kristal cam küp arasında lamine edilmiştir. İç cam yüzeylere uygulanan şeffaf devre yolları sayesinde, monolitin içine monte edilmiş OLED panelleri elektrik gücü ile beslenir. Aktive edildiğinde, integral dizi bu şeffaf küpü çok yönlü bir ışık kaynağına dönüştürür.

Proje Adı : Cubeoled, Tasarımcıların adı : Markus Fuerderer, Müşterinin adı : Markus Fuerderer.

Cubeoled Armatür

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.