Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

una

Sehpa Una sehpanın özelliği ek parça olmadan tasarlanmış olmasıdır. Üç akçaağaç kolu birleşerek bir temperli cam yüzeye beşiklik yapmaktadır. Malzemeleri ve onların yeteneklerini azami ölçüde dikkate alarak hazırlanmış, sağlam, gösterişli ve inanılmaz hafif olan "una" denge ve zarafetin birlikte vücut bulması olarak ortaya çıkmaktadır.

Proje Adı : una, Tasarımcıların adı : Conor McDonald, Müşterinin adı : conor mcdonald creative.

una Sehpa

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.