Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Broş

The Sunshine

Broş Bu mücevherin özelliği, burada görünmez (hava) çerçeveye ayarlanmış büyük bir taş karmaşık şekli kullanmasıdır. Kuyumculuk Tasarım görünümü sadece montaj teknolojisini gizleyen taşları açar. Taşın kendisi, göze çarpmayan iki fikstür ve elmaslarla süslenmiş ince plaka tarafından tutulur. Bu plaka, tüm destekleyici yapı broşlarının temelidir. Tutar ve ikinci taş. Kompozisyon, ayrıntılı ana öğütme taşından sonra mümkün olmuştur.

Proje Adı : The Sunshine, Tasarımcıların adı : Victor A. Syrnev, Müşterinin adı : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Sunshine Broş

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.