Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük

The Empress

Yüzük Fantastik güzellik taşı - pirope - özü ihtişamı ve ciddiyeti getirir. Bu, gelecekteki dekorasyona yönelik görüntüyü tanımlayan taşın güzelliği ve tekliği. Taş için onu havaya taşıyacak benzersiz bir çerçeve yaratmaya ihtiyaç vardı. Taş, tutma metalinin ötesine çekildi. Bu formül şehvetli tutku ve çekici güç. Takıların modern algısını destekleyen klasik konsepti korumak önemliydi.

Proje Adı : The Empress, Tasarımcıların adı : Victor A. Syrnev, Müşterinin adı : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Empress Yüzük

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.