Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Işlevli Mobilyalar

Screw Chair

Çok Işlevli Mobilyalar Günümüzün cesur yaşamında, toplumun orta sınıf ve düşük gelirli kesimi en ekonomik baskı altındadır ve bu nedenle zarif tasarımlardan çok basit, ucuz ve kullanılmış mobilyalarla ilgilenmektedir. çok kullanımlı bir ürüne olan ihtiyacı artırır. Bu tasarımın ana kullanımı bir sandalyedir. Sandalyenin vidalarla bağlanan kısımlarının yer değiştirmesi ile masa ve raf gibi diğer kullanımlara sahip olabilirdik. Ayrıca sandalyenin parçaları bu tasarımın ana parçası olan kutuda toplanabilir.

Proje Adı : Screw Chair, Tasarımcıların adı : Arash Shojaei, Müşterinin adı : Arshida.

Screw Chair Çok Işlevli Mobilyalar

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.