Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Fonksiyonlu Sandalye

charchoob

Çok Fonksiyonlu Sandalye Ürünün kübik formu onu her yönden dengeli ve dengeli tutar. Üstelik ürünün resmi, gayri resmi ve dostane görgü kurallarında üç yönlü kullanımı ancak sandalyelerin 90 derece döndürülmesi ile mümkün. Bu ürün, işlevselliğinin tüm yönleri göz önünde bulundurularak mümkün olduğunca hafif (4kg) tutulacak şekilde tasarlanmıştır. Bu amaca, ürünün ağırlığını olabildiğince düşük tutmak için hafif malzemeler ve yarım çerçeveler seçilerek ulaşılmıştır.

Proje Adı : charchoob, Tasarımcıların adı : Arash Shojaei, Müşterinin adı : Arshida.

charchoob Çok Fonksiyonlu Sandalye

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.