Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Video Oynatıcı

Tria Set Top Box

Dijital Video Oynatıcı Bu ürün TV izleyicilerine dijital yayın teknolojisi sağlamak için Vestel’in geliştirdiği en yeni TV alıcı setidir. En önemli özelliği gizli havalandırmadır. Gizli havalandırma basit ve benzersiz tasarımlar yapmaya imkan sağlar. Plastik kapağın altında ürünün ısınmasını engelleyen metal bir kutu vardır. Kutunun diğer teknik özellikleri arasında internet veya kişisel arşivden müzik, video ve fotoğraf izlenebilmesi sayılabilir. Tria2nın işletim sistemi Android V4.2 Jelly Bean sistemidir.

Proje Adı : Tria Set Top Box, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Dijital Video Oynatıcı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.